jersey

Kdo jsem?

Před mnoha a mnoha staletími, to jsem pochopitelně ještě nebyl na světě, se v souhvězdí Hadonoše narodila Princezna Karmína. Tedy ono to nebylo v souhvězdí Hadonoše jako takovém, protože to je jako Hadonoš vidět jen ze Země, ale na planetě Isarna. Princezna Karmína zachránila, jak bylo již dávno prorokováno, isarnský lid před jistou zkázou tím že se vyspala s neznámým vysokým cizincem a počala nastávajícího krále, který dal všechno do pořádku. Zabil Bulewurdova čokla, kterého se každý bál, Bulewurda nakopal do prdele a vůbec, spravdlivě vládl až do doby kdy byl prohlášen za duševně nezpůsobilého vlády a na trůn byl dosazen jeho předem jím demokraticky zvolený nástupce, který byl čirou náhodou jeho synem. No a podivuhodnou shodou náhod tyto události způsobily, že jsem se mnohem později a na úplně jiném místě narodil i já.

 

ps. Pokud nebude na tomto webu zaznamenána má aktivita po dobu cca. 12 měsíců, možná je to pro to že jsem mrtvý. A nebo jsem se na to prostě vysral.

 

Proč sakra vznikl tenhle web? A co je to kruci je? Blog?

Web vznikl primárně kvůli prezentaci mých oblíbených činností, které sem budu postupně doplňovat. Jedná se především o modelaření, výrobu nožů, fotografování, kreslení a psaní monografií o letadlech (prozatím jsem si je sem stáhl z webu Palba.cz, pro který jsem je primárně psal, takže tuto činnost považuji za legální) a jistých jiných literárních slátanin. Primárně tedy web není blogem, i když i na některé (značně nekorektní) politické názory zde někdy možná dojde. Vím že pro tuto činnost dnes většina lidí používá FB, ale jednak jej každý nemá a jednak zde chci mít vždy jen to ze své tvorby, co seznám že má cenu přechovávat, a to hezky pohromadě.